pakd

Doradztwo
- audyt technologiczny – usługa doradcza o charakterze proinnowacyjnym Audyt technologiczny jest usługą polegającą na ocenie potencjału i potrzeb technologicznych przedsiębiorcy, możliwości i potrzeb w zakresie rozwoju wytwarzanych produktów lub usług.
- doradztwo specjalistyczne - tworzenie montażu finansowego przedsięwzięć gospodarczych doradztwo w zakresie tworzenia montażu finansowego przedsięwzięć zakłada uczestniczenie w procesie tworzenia planów finansowych przedsięwzięć, przede wszystkim o charakterze inwestycyjnym. W skrótowym ujęciu usługa obejmuje analizę planowanego procesu inwestycyjnego, określenie wysokości niezbędnego finansowania zewnętrznego i ustalenie jego źródeł aż po daleko idącą pomoc i pośrednictwo w pozyskaniu zewnętrznego finansowania dla przedsięwzięcia.
- doradztwo specjalistyczne w zakresie przepisów higieniczno-sanitarnych usługi doradcze dotyczą różnych zagadnień związanych z przepisami higieniczno – sanitarnymi, jak np. system HACCP czy transport zwierząt.
- o charakterze ogólnym dotyczy różnorodnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej
- inne Usługi doradcze świadczone są płatnie lub też – w wypadku pokrywania ich kosztów ze źródeł zewnętrznych – nieodpłatnie. Usługi są świadczone przez wykwalifikowanych konsultantów z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Usługi spełniają standardy zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 stycznia 2005 r. (Dz.U. Nr 27, poz. 221) oraz są zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2009.
Wybierz rodzaj usługi:
Invalid Input
Imię *
Invalid Input
Nazwisko *
Invalid Input
Ulica *
Invalid Input
Miasto *
Invalid Input
Kod pocztowy *
Invalid Input

Nazwa firmy, instytucji
Invalid Input
Czy firma należy do sektora MSP ? *
Invalid Input
Skorzystaj z weryfikatora MŚP
Telefon *
Invalid Input
Email
Invalid Input

Dodatkowe informacje
Invalid Input

Przepisz znaki z obrazka.

  Odśwież
Błędna wartość

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.