pakd

Termin, tytuł szkolenia, miejsce realizacji:
09.05.2015 – 10.05.2015 „Szkolenie z zakresu proekologicznych rozwiązań”, Tarnobrzeg.
Szkolenie współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 -2013
Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki
Działanie 8.1. Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie
Cel szkolenia:
Celem głównym szkolenia jest poszerzenie wiedzy z zakresu proekologicznych rozwiązań w zakresie systemów grzewczych – pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, biomas.
Adresaci szkolenia:
Uczestnicy Projektu „Zagraj w zielone”: pracownicy firm z branży budowlanej i energetycznej, zatrudnieni na umowy o pracę, zlecenie, dzieło oraz właściciele i współwłaściciele firm i osoby prowadzące działalność gospodarczą.
Kontakt w sprawie szkolenia:
p. Robert Radwan, tel. 508 224 364; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Forma w jakiej przyjmowane są zgłoszenia:
Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są w biurze projektu osobiście, mailowo, drogą pocztową oraz telefonicznie.
Opis szkolenia:
Uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe, wyżywienie w trakcie szkolenia, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Szkolenie obejmuje 16 godzin dydaktycznych.
Program szkolenia i forma zajęć:
Program szkolenia zakłada nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu proekologicznych rozwiązań dla projektantów i architektów. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.
Szkolenie realizowane będzie w formie zajęć grupowych w trakcie 2 spotkań po 8 godzin dydaktycznych.