pakd

Twoją szansą - kwalifikacje zawodowe II edycja

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o. z siedzibą w Jaśle informuje, że dnia 01.01.2011 roku rozpoczyna realizację projektu ,,Twoją szansą - kwalifikacje zawodowe II edycja".

Projekt  wdrażany jest  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Projekt zakłada przeszkolenie dorosłych osób pracujących,

zamieszkujących w powiatach: jasielskim, dębickim, ropczycko – sędziszowskim, strzyżowskim, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji zawodowych poza godzinami pracy, i spełniającymi łącznie następujące warunki: zgłoszenie z własnej inicjatywy chęci zdobycia, podwyższania lub dostosowywania kwalifikacji zawodowych do potrzeb rynku pracy, poza godzinami pracy; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, powołania, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy o dzieło: przynależność do jednej z 3 grup: posiadanie co najwyżej średniego wykształcenia lub zamieszkiwanie na terenie wiejskim ( terenie poza granicami administracyjnymi miast ) lub bycie osobą w wieku 45 lat lub więcej w momencie przystąpienia do projektu.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej www.twojaszansa.pakd.pl, pod numerem telefonu tel. 513 654 444 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro projektu:

ul. Kadyiego 12,

38 - 200 Jasło

II piętro, pok. 208

 

czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00-16.00

 

O wszelkich działaniach w tym terminach i warunkach rekrutacji do projektu będziemy informować z odpowiednim wyprzedzeniem poprzez lokalne media oraz  stronę internetową www.twojaszansa.pakd.pl